שרשרת חתול

שרשרת חתול | קושקטשרשרת חתול - אין חובבת חתולים שלא תחמוד אותה לעצמה!

 

אנחנו, חובבי (ובעיקר - חובבות) החתולים ה"מכורים" טיפוס יוצא דופן - רק תשאלו, ונשמח לספר לכם על מעלליו של החתול שלנו, ונעשה זאת באריכות ובפרוטרוט. בינינו לבין עצמנו, כמו בנים לשבטים אינדיאנים עתיקים, אנחנו משווים את עומק השריטות שצברנו מאז הפעם האחרונה שנפגשנו. ולמרות כל זאת, אקססוריז "מחותלים" (בצורת חתול, או כאלה שמצויר עליהם חתול) אינם נחלתם של מעריצי החתולים המושבעים בלבד, לכן, שרשרת חתול היא מתנה שכל אחת מאיתנו תשמח להעניק וגם לקבל בעצמה. כמובן, שחשוב לוודא בעת קניית שרשרת חתול שהשרשרת עשויה מחומרים איכותיים, ולהקפיד לרכוש אותה בחנות איכותית ומהימנה כמו קושקט, למשל.

 

שרשרת חתול - השרשרת שכל אחת תשמח לקבל במתנה

החתול הוא חיה אצילית, כך שאין זה מפתיע שהמצרים הקדמונים העלו אותו לדרגת אל. קימורי גופו ההופכים אותו לנמר קטן, מתורבת ופחות מסוכן, גורמים לרובנו להעדיף את האקססוריז שנושאים עליהם חתול (מצויר, חרוט, מוטבע) על פני שרשראות, טבעות וצמידים אחרים. לכן, ברור ששרשראות חתולים תמיד תימכרנה הרבה יותר מהר מכל שרשרת אחרת. וכשאת מעניקה כזו במתנה לאימך, בתך, אחותך או חברתך הטובה, ברור לגמרי שהשקעת במתנה מחשבה, תשומת לב ואהבה רבה.

 

למה שלא תקני אחת גם לעצמך?

המון פעמים, אנחנו רוכשות כמתנה עבור מישהי אהובה את המתנה שהיינו שמחות לקבל בעצמנו. אנחנו עושות זאת בכל חג, בכל יום הולדת, ובעצם, בכל הזדמנות שיש לנו לפנק את אותה מישהי ולהעניק לה אפילו מתנה קטנה לתשומת לב. סביר להניח, שאם ראית שרשרת חתול, כבר הצלחת, במוחך, לתכנן למי תרכשי אותה, והנה הטוויסט המפתיע - למה שלא תרכשי שרשרת כזו גם לעצמך? את יודעת שזה מגיע לך, את יודעת שזו השרשרת שתשמחי לענוד, למה שלא תפנקי את עצמך בשרשרת כזו?

ואם את עדיין זקוקה לתמריץ נוסף:

חלק מרווחי הקניות באתר נתרמים לצורך עזרה לחתולים חסרי בעלים, הזקוקים לעזרה ולטיפול. כך שגם נהנית משרשרת מדהימה וגם עזרת לחתול, העסקה האולטימטיבית, לא?

X