מתי קיבלתם לאחרונה מתנות שוות ליום הולדת?

שמתם לב שככל שאנחנו מתבגרים, המתנות שלנו הופכות להיות משעממות ושגרתיות? מרביתן, נראות כאילו מי שבחר אותן ניסה לצאת ידי חובה, ולא ממש השקיע בכך מחשבה מעבר ל"צריך לקנות מתנה!". זוכרים, איך כשהיינו ילדים, קיבלנו מתנות שוות ליום הולדת? אבל ממש ממש שוות? יתכן שזה בגלל שאולי קל יותר לשמח ילדים ולקלוע לטעמם, מאשר לעשות זאת למבוגרים, אבל בכל זאת... אנחנו בעד להחזיר את המנהג לרכוש מתנות שוות ליום הולדת, מתנות שקולעות לטעמו של מקבל המתנה, מתנות מיוחדות, כמו, למשל, אלה שיש בחנות של קושקט!

 

מתנות שוות ליום הולדת אינן חייבות לקרוע את הכיס!

עבור מעט מאד אנשים, מחיר הוא קריטריון ל"שווי" האמיתי של המתנה. חשובים לנו יותר תשומת הלב, המחשבה, התחושה שמי שהעניק לנו את המתנה באמת מכיר אותנו, הקשיב לנו, ולכן, שידע גם לבחור את המתנה שקלעה בול לטעמנו. נכון, זה לא אומר שנזרוק מהחלון בשאט נפש צמיד זהב שנקבל מתנה, אבל בינינו? גם מתנה זולה בהרבה מזה, שהושקעה בה מחשבה, תתקבל באהבה ובשמחה.

 

אז מה זה "מתנה שווה"?

ברור שלכל אחת ואחד מאיתנו הגדרה משל עצמו למה היא מתנה "שווה", אבל, ככלל, אפשר לומר כי מתנות שוות ליום הולדת צריכות להיות מתנות שהושקעה בהן מחשבה ותשומת לב, ולא נרכשו ככה סתם, על הדרך, כי "הייתי בסופר מרקט הקרוב, ראיתי שמוכרים שם סינרים, אז קניתי לך!". כמה צריכה לעלות מתנה כזו? ובכן, אסור לה להיות זולה מידי (ובכן, לפחות לא זולה בצורה שבולטת לעין), אבל מצד שני, היא גם לא צריכה להיות יקרה בצורה שתחייב את מקבל/ת המתנה להרגיש שאין סיכוי בעתיד שהוא יצליח לרכוש לנותן מתנה דומה, וגם לא מתנה בסדר גודל כזה שיחייב את נותן המתנה למכור כליה כדי לממן אותה. המחשבה מאחורי המתנה, האכפתיות ותשומת הלב, הן אלה ההופכות את המתנות השוות לשוות לנו באמת!

מתנות שוות ליום הולדת - כי לדמיון אין גבולות

בחירת מתנה ליום ההולדת יכולה להיות מטלה מהנה או בעייתית – תלוי איך מתייחסים אליה. ככל שהאדם שעבורו בוחרים את המתנה הוא קרוב ויקר יותר, כך הבחירה חשובה יותר.

איך לבחור מתנה ליום הולדת

מתנה ליום ההולדת צריכה להתאים בדיוק למקבל המתנה, בעיקר אם הוא אדם קרוב אבל כדי לדעת אילו מתנות שוות ליום הולדת לבחור – חשוב לדעת מה לא לכלול עם הבחירה הפוטנציאלית: מתנות כלליות ולא אישיות, מתנות לבית או כאלה שניתן לפרש אותם בגדר יציאה ידי חובה: גאג'טים, תמונות בנאליות או חפצי נוי הם לא ממש הדבר הנכון. מתנה עם הקדשה אישית, צמיד מעניין או תמונה ייחודית, בהחלט באים בחשבון, אם מי שמקבל את המתנה יידע להעריך את המאמץ שהושקע במציאת המתנה כאמור.

מתנות שוות - כיצד להתאים אותן

הסוד הגדול בכל הקשור במציאת מתנה ליום ההולדת, הוא היכרות עמוקה עם האדם שעבורו רוכשים את המתנה. ככל שההיכרות עמוקה יותר, וככל שהאנשים שעבורם קונים מתנות שוות ליום הולדת הם קרובים יותר ויקרים יותר, כך המתנה משנה את האופי שלה, ותבטא את הקרבה ואת הרצון להשביע את רצונם של החבר או החברה הטובים, להפתיע אותם ולגרום להם אושר. זה המקום לומר כי אף שיש אנשים הנוהגים כך, הדבר הפחות רצוי לעשות הוא לחשב את יוקר המתנה משנה שעברה, בכדי להחזיר באותה המטבע השנה.

הדבר החשוב ביותר במתנה ליום היולדת היא המקוריות וההתאמה שלה לרצונו, ולצרכים של חתן או כלת יום ההולדת. למרות האמור לעיל, גם מתנה שלכאורה עלולה להיראות בנאלית, היא בדיוק המתנה שהחברים הטובים שכם יהיו מעוניינים בה.

אם אתם מעוניינים לרכוש מתנות שוות ליום הולדת לחברים הטובים ביותר שלכם, ואם הייתם רוצים שהמתנות הללו תהיינה איכותיות ומשמעותיות ושיבטאו את הקשר ביניכם, קושקט ( KOSHCAT) הוא המקום הנכון עבורכם.ניתן למצוא כאן מבחר גדול של מתנות לבית, לחברים רחוקים וקרובים ולמגוון הזדמנויות ואירועים. כדאי ליצור קשר כעת ולבחור את המתנה המתאימה ביותר.      

מתנות שוות ליום הולדת

 

יום הולדת הוא יום משמח, יום בו אנו מודים על עוד שנה שניתנה לנו, עוד פרק חיים שעברנו ומקווים לעבור עוד הרבה כאלו. כולנו אוהבים לקבל מתנות שוות ליום הולדת וכמדובר על מישהו שקרוב אלינו, הורה, אח או חבר נרצה שגם הוא יקבל מתנה מיוחדת, מתנה כיפית שתשמח אותו. יש לא מעט מתנות בנאליות שניתן לתת, מתנות שיעלו חיוך על פני המקבל אבל לא באמת ישמחו אותו. לעומת זאת, יש מתנות לא שגרתיות, יש מתנות ייחודיות שבאמת משמח לקבל. לדוגמא, אם מקבל המתנה אוהב חתולים, "קושקט" הוא המקום למצוא לו מתנה.

מתנות שוות ליום הולדת – רעיונות

הנה כמה רעיונות של מתנות שוות ליום הולדת, מתנות שהן לא חייבות להיות יקרות אך הן  בטוח יהיו מפתיעות ומשמחות. לדוגמא, אם מי שמקבל את המתנה אוהב לטייל בעולם, אתם יכולים לקנות לו גלובוס כמו כולם ויכולים להיות מיוחדים ולקנות לו מפת גירוד של העולם. אתם יכולים לתת גם קריקטורה אישית שצוירה על בסיס תמונה שלו, יכולים לשלוח אותו לסדנא מיוחדת שהוא אוהב, יכולים לקחת אותו לטיול טרקטורונים או ג'יפים או לאטרקציה מיוחדת במים. כפי שציינו, לא צריך "לפשוט את הרגל" בשביל לתת מתנה שווה ליום ההולדת, לא צריך לשבור את הראש וכל מה שצריך הוא להיכנס לאינטרנט ולקבל רעיון

מתנה במרחק הקלקה

פעם, בשביל למצוא מתנות שוות ליום הולדת היינו צריכים לכתת את רגלינו מחנות אחת לשנייה ולא פעם היינו חייבים להתפשר על איזו שהיא מתנה כי לא היה לנו כוח להמשיך ולהסתובב. היום בעידן האינטרנט זה כבר אחרת לגמרי, היום כל מה שצריך הוא להתיישב מול המחשב, לשוטט ברשת, להשוות מחירים, להוציא את כרטיס האשראי מהכיס ולקנות. כל העולם נמצא היום בכף ידינו ואנו יכולים אפילו בלי להדליק את המחשב לקנות מתנה שווה במיוחד. אין סיבה היום שלא נביא לאהובים עלינו מתנה מיוחדת, ואין תירוצים לא למצוא. בסופו של דבר נתינת מתנה משמחת את זה שמקבל אותה אבל גם את זה שנותן, אם הוא עושה את זה מכל הלב.

מתנות שוות ליום הולדת | קושקט
X