מתנה לאמא ליום הולדת - אמא "יקרה" לי?

אין ספק, כי אם יש מישהו בעולם שמגיעה לו מתנה, זו אמא. לא רק בגלל שנשאה אותנו תשעה חודשים, לא רק בגלל שהניקה, חיתלה וטיפלה בנו בינקותנו, אלא בעיקר בגלל שמאז ועד היום, היא שם בשבילנו - בטוב וברע, בקור ובחום, כשאנחנו נחמדים, וגם בזמנים שאפילו אנחנו לא כל כך סובלים את עצמנו, היא תמיד שם... כך שבחירת מתנה לאמא ליום הולדת צריכה לעשות בדרך מיוחדת, בדרך שנבחר עבורה את המתנה שמגיעה לה. ישנם מקומות רבים בהם ניתן לרכוש מתנה לאמא ליום הולדת, אבל מומלץ לבחור בחנות מיוחדת עם פריטים מיוחדים, כמו קושקט, כדי שנצליח לבחור עבורה גם מתנה שהיא תאהב, וגם מתנה מיוחדת ויוצאת דופן, כזו שהיא לא תראה על נשים אחרות ברחוב, לדוגמה.

 

מתנה לאמא ליום הולדת לא חייבת להיות יקרה!

מחיר איננו החלק החשוב במתנת יום ההולדת לאמא. אם תנסו להיזכר כמה היא שמחה כאשר הענקתם לה קופסת עץ עליה מודבקים פרחים מיובשים, או סיכה העשוי מעלה מיובש לרגל יום האם, תבינו, שמחיר הוא החלק הפחות משמעותי. ברור שלא רצוי לרכוש את המתנה באחת מחנויות ה"הכל בדולר" הפזורות ברחבי הארץ, אבל גם אין צורך למכור כליה כדי לממן את המתנה. במרבית המקרים, סכומים נמוכים למדי יצליחו לרכוש מתנות מיוחדות, אם תדעו מה אתם מחפשים והיכן לקנות את זה.

 

המתנה חייבת לקלוע לטעם

זה עקרון קובע גם בעת מתנה לאמא ליום הולדת, ובכלל, בכל קניית מתנה למישהו שהוא לא אתם. נסו להיזכר מה היא אוהבת - היא נהנית לקרוא? קנו לה סימניה יפה ומיוחדת, היא אוהבת תכשיטים? קנו לה עגילים או צמיד מיוחד, היא מעדיפה חתולים? או, כאן אנחנו ממש יכולים להזדהות איתה (וגם יש לנו המון מתנות שיכולות לשמח אותה). אמא, בדרך כלל רגילה להיות ברקע, כשהיא מפנה את תשומת הלב שלה אליכם. יום ההולדת שלה הוא הזדמנות מצוינת לומר לה שהיא חשובה לכם עד כדי כך, ששמתם לב למה שהיא אוהבת, וקניתם לה מתנה בהתאם לזה!

 

מתנה לאמא ליום הולדת – כי הכל מאהבה

יום ההולדת של אמא הוא, ללא ספק, אחד התאריכים המרגשים בשנה. אמא, שכל השנה נותנת מעצמה בלי לחשוב ובלי להסס, צריכה להרגיש שהיא מוערכת ואהובה. בחירת מתנה לאמא ליום הולדת צריכה, לפיכך, לשקף את רגשי האהבה והתודה של כל בני המשפחה. איך לבחור מתנה לאמא? כיצד ניתן לוודא בצורה הטובה ביותר שהמתנה אכן מתאימה? היכן ניתן להשיג מתנות איכותיות לנשים בכלל ולאמהות בפרט? זהו אכן נושא מסקרן.

 

כיצד לבחור מתנות לאמא בהצלחה

כאמור, בחירת מתנה לאמא ליום הולדת היא שאלה המסקרנת והמטרידה גברים רבים. החיפוש אחר המתנה האולטימטיבית עלול לגזול זמן רב ולהיות מתסכל. אבל לעיתים, התשובה נמצאת ממש מתחת לאף וכל מה שצריך הוא רק להסתכל. בשורות הבאות נביא מספר פרמטרים לבחירת מתנה נכונה לנשים בכלל ולאימהות בפרט.

תשומת לב והשקעה: שום אמא לא תכעס אם המתנה לא תהיה יקרה בצורה יוצאת דופן, או מנקרת את העין.. מה שחשוב לאמא היה תשומת הלב, המחשבה ומציאת מתנה שהיא תוכל לנצור לאורך זמן. מרבית האמהות מעריכות את המחשבה, ולאו דווקא את המתנה עצמה. עם זאת, לא ממש מומלץ להביא ציור של פרח, שזמנו עבר כבר בגן חובה.

מקוריות: מדובר בדרישה שאיננה חובה, אבל היא בהחלט יכולה לעזור. מתנה מקורית תגרום לאמא להתגאות בילדים הגאונים שלה בפני כל החברות וזה בעצם הכוח המניע שלה.

 

מבחר סוגי  מתנה לאמא ליום הולדת והבחירה ביניהן

מבחר המתנות לאמא עשוי לכלול את המתנות הלכאורה שגרתיות – תכשיטים, איפור, בגד או מעיל יוקרתי. עם זאת, וכל כמה שהמתנות הללו תהיינה איכותיות, מתנה לאמא ליום הולדת צריכה דווקא להביע רגש, שאותו לא ניתן לקנות בכסף. מתנה כזאת היא טובה – אבל לאו דווקא ליום ההולדת, או לפחות לא כמתנה בלעדית.

אם יש לך קושי במציאת רעיונות חדשים לקניית מתנה לאמא ליום הולדת, זה המקום הנכון עבורך. באתר האינטרנט קושקט (KOSHCAT) ניתן למצוא מבחר מתנות מקוריות ומעניינות, לימי הולדת ולמבחר הזדמנויות. כדאי ליצור קשר כעת ולגרום הנאה ושביעות רצון לאמא הטובה והיקרה. מי שאוהב באמת יכול, כמובן, לקנות מתנה ליום הולדת לאמא יותר מפעם בשנה. 

מתנה לאמא ליום הולדת | קושקט
X