מחפשים מתנות שוות ליום הולדת?

אם אתם מחפשים מתנות שוות ליום הולדת עבור אוהב חתולים מושבע – למה שלא תלכו עם האהבה שלו עד הסוף? אמנם האימרה הידועה טוענת שמתנת יום הולדת מושלמת היא כזו שהייתם קונים לעצמכם, אבל מהכרותינו עם אוהבי חתולים אנחנו יודעים שהם כנראה היוצאים מהכלל. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות שלאוהבי חתולים מגיע יחס אחר...

מתנות שוות ליום הולדת של אוהבי חתולים – לא מה שחשבתם

עד היום הסתפקתם בחולצה עם הדפס של  חתולים כמתנות שוות ליום הולדת לאוהבי חתולים? אנחנו חושבים שהגיע הזמן להחליף דיסקט ולהכיר את האתר שמשנה את התמונה- אתר קושקט שהוקם ע"י רחלי רזניק, אוהבת חתולים מושבעת שמבינה לליבם של משוגעים לדבר כמוה.

באתר ניתן למצוא כל מה שאוהבי חתולים רוצים החל ממתנקות קטנות ליום הולדת ועד מתכשיטים, אביזרים, כלי מטבח, מוצרי עיצוב הבית, מוצרי אמנות ישראלית מקורות, שעונים, פריטי לבוש ואפילו מוצרי חזרה לבית הספר.

הבחירה קשה והארנק ריק אבל המצפון נקי

בטח תשמחו לדעת שאתם יכולים לחסוך לעצמכם את דמי המשלוח בשתי דרכים שונות : איסוף המוצרים מת"א (מותנה בתיאום טלפוני מראש) או קנייה בסך שעולה על 300 ₪ שמזכה אתכם במשלוח חינם.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי חלק מרווחי האתר נתרמים לטובת חתולים חסרי בית, כך שלא מדובר רק בשופינג אלא בשופינג עם ערך מוסף ותרומה אמיתית לקהילה, כך שרכישה בסך 300 ₪ נראית פתאום כמו מטרה ראויה.

איך עושים את זה?

אולי תופתעו לדעת אבל רכישה של מוצרי החנות קלה במיוחד ונעשית באופן מקוון. עם זאת, במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי תמיד תוכלו ליצור קשר עם אנשי האתר:

  • טלפון – חיוג למספר 054-7536112
  • מייל – שליחת דואר אלקטרוני לכתובת koshcat.shop@gmail.com
  • רשתות חברתיות – יצירת קשר באמצעות פייסבוק
  • אתר אינטרנט – השארת הודעה באתר

אנחנו ממליצים גם להירשם לרשימת התפוצה של האתר כדי לדעת על מבצעים לפני כולם. ומי יודע- אולי תגלו באופן מפתיע שאחד מחבריכם אוהב חתולים, כך שאם תצטרכו להתארגן על מתנות שוות ליום הולדת ותדעו לאן לפנות.

מתנות שוות ליום הולדת
X